КАЛЕНДАР ХРИСТИЯН

ДО НАСТУПНОГО ТУРУ:


Пошук

Наше опитування

Чи потрібен цей сайт для Вас?

Нас підтримують на

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Вівторок, 21.05.2024, 15:43
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Із нами були разів

Регламент проведення паломницького туру "Остання дорога Ісуса"

[КАЛЕНДАР ПАЛОМНИКА
Регламент проведення паломницького туру
 "Остання дорога Ісуса".

Загальний збір паломників у місті Львів, біля  першої зупинки-стації найдовшої у світі (протяжністю біля 300 км.) місійної Хресної дороги Джублика  на "Високому замку" починаючи із 9-00.
Туристи - паломники, які збираються за кілька днів до туру і ночують у Львові, збираються із керівником туру о 20-00  на центральній площі м. Львова (стометрівка) біля місійного Джублицького Хреста для проведення організаційних розмов.
10-00  складення зведеного списку прощі паломників та читачів сайту "Остання дорога Христа" для спільного жертвування паломництва за їх прохання.
11-00  початок Хресної дороги.  Проповідь священнослужителя, який супроводить дорогу, спільна молитва-намір, рух у напрямку Закарпаття.

По дорозі будуть зупинки на кожній із 14 зупинок-стацій із проведенням відповіднх роздумамів та молитвами.  (10-15 хв.)  
    Надалі тут буде висвітлено рекомендований часовий регламент туру, який "викристалізується" на основі перших проходжень.
    Передбачається можливість зупинки паломників на нічліг у готелях, приватних хостелах  поблизу санаторію "Квітка полонини", або "У газди" чи єпархіальному будинку католицької церкви біля санаторію "Синяк". Паломників також готовий прийняти і нові монастирі монахів та монахинь чину ЧСВВ  у м. Мукачево (можливі зміни та доповнення)

ВАЖЛИВО!  На кожній зупинці - стації буде озвучуватися звуковий супровід (дикторське читання та спів хорових колективів), який паломник матиме можливість слухати через свої приймачі через слухавки (комплектуються практично кожен мобільний телефон), або через гучномовець.  Для автобусів при попередньому замовленню видаватиметься ретранслятор (ресівер, передатчик) із подібним озвученням розважань  "40 днів Великого посту. Ці звукові файли є доступні на нашому сайті у відповідних рубриках.  Надалі кожен паломник матиме можливість вибирати не лише тему Хресної Дороги, але й мову, яку краще розуміє. Всі варіанти будуть озвучуватися одночасно під час кожного туру.
Надалі, подібними трансляторами буде укомплектовуватися кожна стація Хресної дороги, що дасть можливість індивідуальних нерегламентованих турів протягом року.  Ваша підтримка цього проекту прискорить можливість його реалізації.
Щиро сподіваємося, що кожен, хто пройде цю дорогу від початку до кінця належним чином, матиме достатньо часу, щоб зрозуміти зміст його життя, та важливість безцінної жертви на хресті.
".

 
Початок Хресної дороги о 11-00.
Автобуси із паломниками рухаються по маршруту у бік Закарпаття.
Місця зупинок-стацій позначено на мапі та у сценарію "Хресна дорога паломника"

Тут і надалі на кожному турі, який проводитиметься регулярно у кожну п'ятницю-суботу, та кожного 25-26 числа місяця (див по календарю паломника), можете складати особисті прохання на прощу паломників за Ваших близьких та рідних.
Форма викладення - довільна.
Всі прохання будуть записані у звуковому файлі і будуть озвучуватися разом із молитвами під час зупинок-стацій та дорогою між ними. Молитву на Ваші прохання продовжуватимуть священнослужителі та монахи різних церков, монастирів і храмів, які будуть на шляху проходження Хресної дороги та тих, вірники яких приймали на ній участь. Ці ж записи будуть прикріплені окремим звуковим файлом до конкретного туру разом із звуковим записом проповідей, виголошених перед паломниками священнослужителями, які будуть їх супроводжувати дорогу та Вашими світлинами.

Будемо щиро вдячні також за будь-які поради та побажання що до проведення подібних паломницьких турів.

Дорогий паломнику!
Подібний паломницький тур проводиться вперше. Ми проходитимемо разом із Вами та Ісусом найдовшу у світі  місійну
Хресну дорогу(близько 300 км.)  Наперед просимо вибачити нас за можливі неточності у часі, деякі незручності у дорозі чи на місцях, а також за погодні умови.  На наших з Вами помилках будемо вчитися, враховувати неточності і виправляти у майбутньому.  Але наперед вдячні всім тим, хто ці незручності готовий жертвувати разом із нами заради страждань Христа на Його Останній дорозі на Голгофу за наші із вами, земні гріхи.
То ж хай береже нас Господь!
З повагою Степан Жук.