КАЛЕНДАР ХРИСТИЯН

ДО НАСТУПНОГО ТУРУ:


Пошук

Наше опитування

Чи потрібен цей сайт для Вас?

Нас підтримують на

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Вівторок, 21.05.2024, 16:03
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Із нами були разів

Хресна дорога за душі в чистилищі

ХРЕСНА ДОРОГА
ЗА ДУШІ В ЧИСТИЛИЩІ
Вступна молитва
Ісусе, мій Розп'ятий Спасителю! Я хочу розважати Твої муки й перепросити Тебе за свої гріхи, подякувати за велику любов Твою до мене та випросити для себе ласки витривання в доброму. При тім жертвую Тобі свої молитви й ці розважання за душі в чистилищі, особливо за душу........Вчини, мій любий Ісусе, щоб цю Хресну дорогу я скінчив(ла) на Твою славу й на пожиток мені та душам в чистилищі.


Стація 1
Ісуса засуджують на смертьСлава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму, Господи.
Засуджують на смерть Того, Хто є вічним нашим життям. О мій Спасителю, Ти з такою покорою і любов'ю прийняв засуд смерті на Себе. Змилосердися над терплячими душами в чистилищі! Твоєму Милосердю поручаю особливо душі єпископів та священиків, а також душі тих, що виповняли будь-яку владу тут на землі і грішили надужиттям своєї влади та душі тих, що грішили несправедливими судами.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Претерпівий за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас!

Стація 2
Ісус бере на Себе хрестСлава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму, Господи.
Ісус бере на Себе хрест, щоби нас увільнити від вічних терпінь, а терпіння дочасні осолодити. О милосердний Ісусе! Змилосердися над душами в чистилищі, звільни їх від кар Твоєї справедливості. Ісусе, Твоєму Милосердю поручаю душі, котрі в цьому житті багато терпіли з покірним підданням Твоїй найсвятішій волі, та душі, котрі в терпінннях нарікали.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Притерпівий...

Стація 3
Ісус перший раз упадає під хрестом
Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму, Господи. 
Перший раз падає Ісус придавлений тягарем наших гріхів. Милосердний Ісусе! Змилосердися, потіш і видвигни ту душу, яка через свої гріхи терпить найдовші муки в чистилищі. Ісусе, Твоєму Милосердю поручаю душі дітей та душі всіх тих, котрі терплять за гріхи несвідомо поповнені і за гріхи поповнені через нерозвагу.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Притерпівий...

Стація 4
Ісус зустрічає Свою Святу МатірСлава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму, Господи.
Ісус зустрічається зі Своєю Найсвятішою Матір'ю, щоби спільними терпіннями виєднати спасіння і вічну щасливість душам в чистилищі. Ісусе! Божа Мати! Через Вашу зустріч на Хресній дорозі прискоріть душам в чистилищі зустріч з Вами в Небі навіки. Милосердний Ісусе! Поручаю Тобі душі моїх родичів і рідних та душі тих, котрі терплять за те, що любов сотворінь вважали більше за Любов Божу.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Притерпівий...

Стація 5
Симеон Киринейський допомагає Ісусові нести хрестСлава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму, Господи.
Ісус приймає поміч Киринейського Симеона, щоб показати, що малі, дрібні наші терпіння можуть багато помогти нам та ближнім для спасіння. О Милосердний Ісусе! Задля любові, з якою Ти допустив, щоб Симеон Киринейський ніс з Тобою хрест, розпали якнайбільшу любов в моєму серці до душ в чистилищі. Ісусе, Твоєму Милосердю поручаю душі тих, котрі багато милосердних вчинків зробили тут на землі та душі тих, що були самолюбні.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Притерпівий...

Стація 6
Свята Вероніка обтирає лице ІсусаСлава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму, Господи.
Відбиток Свого Найсвятішого Обличчя залишив Ісус на пам'ятку Вероніці. Зробив те тому, щоби Боже Лице пригадувало нам, що витерпів Ісус, щоби привернути красу і подобу Божого образу в наших людських душах. Милосердний Ісусе! Задля терпінь Твого Божого Обличчя дай, щоби душі в чистилищі якнайшвидше оглядали красу Твого Обличчя. Ісусе! Твоєму Милосердю поручаю душі, котрі терплять в чистилищі за марноту світа, котрі мали уподобання в красі тіла та забагато уділяли уваги вподобанню одежі.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Притерпівий...

Стація 7
Ісус другий раз упадає під хрестом


Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму, Господи.
Другий раз впадає Спаситель на Хресній дорозі, щоб винагородити за нашу нестійкість на дорозі чеснот. Ісусе! Через Свої терпіння на Хресній дорозі підійми до Себе душу, котра в земському житті не пам'ятала про Тебе, не пам'ятай їй цього на суді. Твоєму Милосердю поручаю душі, котрі терплять за те, що були невитривалі в доброму, легкодушно приймали Пресвяту Євхаристію і котрі не поправлялися зі своїх гріхів.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Притерпівий...

Стація 8
Ісус промовляє до плачучих жінокСлава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму, Господи. 
Ісус заохочує Єрусалимських жінок до сліз покути, бо лише сльози жалю і покути провадять кожну душу на землі до джерела правдивої потіхи. Ісусе! Відізвись і зараз до душ в чистилищі: "Не плачте." Задля Твоєї Найдорожчої Крові, Твоїх та Твоєї Страдальної Матері сліз і сліз всіх Твоїх Святих загаси вогонь в чистилищі, а терплячі душі звільни і заведи там, де нема ні болю, ні печалі. Поручаю Твоєму Милосердю собливо ті душі, які багато плакали в цьому житті, та душі, які не пам"ятали і не жалували за свої гріхи.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Притерпівий...

Стація 9
Ісус третій раз упадає під хрестом
  Хресна дорога  для дітей і дорослих
спільноти ХРЕСНА ДОРОГА ІСУСА
для розважань щосереди і щоп'ятниці  впродовж Великого посту 
Дев'ята стація  (тридцятий день Великого   посту)
Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму, Господи.
Ісус третій раз падає на хресній дорозі у підніжжя Голгофтської гори. Падає, щоб заохотити душі, котрі були недбалі в духовному житті, та щоб виробити в них довір'я на Боже Милосердя. Добрий Ісусе, змилосердися і потіш душу, що терпить найтяжчі муки в чистилищі. Змилосердися і над душами тих, що відкладали свою покуту до хвилини смерті і вмерли без Святих Тайн. 
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Притерпівий...

Стація 10
З Ісуса знімають одягСлава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму, Господи. 
Яке болюче і яке упокорююче терпіння переносить Ісус, коли знімають з Нього одяг. При тому Свої Найсвятіші Уста мачає в гіркий, заправлений жовчю напій, щоби в душах викликати відразу до земських розкошів, до принад світу і до шкідливого прив'язання. Ісусе! Через Своє обнаження з одежі одягни блаженні душі в одяг небесної хвали, а через гіркість, яку Ти зазнав, дозволь, щоби вони з Ангелами і Святими зазнали солодкості у вічності. Твоєму Серцю поручаю душі, котрі терплять за грішне прив'язання до сотворінь, за грішне життя на землі.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Притерпівий...

Стація 11
Ісуса прибивають до хрестаСлава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму, Господи.
Ісус прибитий до хреста, хрестом відчиняє нам Небо. Ісусе Милосердний! Через Своє розп"яття Своїми широко розпростертими Раменами пригорни навіки душі терплячі в чистилищі. Поручаю Твоєму Милосердю душі монаші, котрі хоч були розп'яті з Тобою, але часто покидали свій хрест через недодержанння обітів та правил і, чим більше занехали ласк на землі, тим більше терплять в чистилищі.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Притерпівий...

Стація 12
Ісус умирає на хрестіСлава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму, Господи.
Ісус, умираючи на хресті, переміг смерть, а душам вислужив вічне життя. Ісусе! Всі
заслуги свого терпіння зішли душам в чистилищі. Скажи душі, яка багата на заслуги, мила Твоєму Серцю: "Сьогодні будеш зі Мною в раю". Пригорни навіки до Серця Твоєї Матері душі, які мали особливу набожність до Неї. Глянь на душу, що на землі була всіма опущена і без потіхи. Змилосердися над душами, які терплять за те, що Тебе не бажали.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Притерпівий...

Стація 13
Ісуса здіймають з хреста


Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму, Господи.
Ісус знятий з хреста, зложений на руки Страждальної Матері, щоб жертвувала Його Предвічному Отцеві за спасіння всіх душ, а особливо тих, які були заховані в її Материнському Серці, щоби в кінці Мати, на чиїх руках спочиває Тіло Ісуса, була взірцем для всіх, хто оплакує смерть своїх найдорожчих, щоби була для них потіхою. Ісусе - Царю, в Котрому все живе, двигни терплячі душі з чистилища у вічні хороми Твоєї слави, що її вислужили Твої терпіння і сльози Твоєї Непорочної Матері. Твоєму Милосердю поручаю ті душі, котрі часто і побожно приймали Тебе у Святому Причастю та віддавали Тобі належну честь і славу.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Притерпівий...

Стація 14
Ісуса вкладають до гробуСлава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму, Господи.
Ісус зложений у гріб, прийняв останнє упокорення смерті і смертю переміг смерть. Ісусе, Твій похорон і гріб закінчили Твої терпіння на землі. Прошу Тебе: прискори час вічної слави та злуки з Тобою душам в чистилищі, бо Ти є їхнім життям і їхнім бажанням. Ісусе! Змилосердися над ними, а собливо над тими душами, котрі занедбували наслідувати Тебе упокореного, та над тими, котрі грішили гордістю. Змилосердися над всіма душами в чистилищі і дай їм вічну нагороду через заслуги Твоїх терпінь та терпінь Твоєї Найсвятішої Матері. 
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Притерпівий...

Кінцева молитва 

Ісусе Христе, мій Спасителю і Боже! На цій Хресній дорозі я пізнав(ла) Твоє превелике милосердя й любов до нас грішних. Бо Ти Своїми муками і смертю на хресті заплатив за нас Небесному Отцеві за наші провини й вислужив нам вічне життя. Чим же маємо віддячитися Тобі за те? Прийми, Господи, хоч цю Хресну дорогу, яку я духом відправив(ла). Дай, щоб почування, що ворушили моєю душею в часі цієї Хресної дороги, осталися мені на вічне спасення та на полегшу терпінь душам в чистилищі, за які жертвую увесь відпуст з цієї Хресної дороги.
Маріє, Мати Божа і моя Мати, причинися за мною.