КАЛЕНДАР ХРИСТИЯН

ДО НАСТУПНОГО ТУРУ:


Пошук

Наше опитування

Чи вартує цей сайт Вашої допомоги

Нас підтримують на

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

П`ятниця, 14.06.2024, 10:34
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Із нами були разів

Регламент проведення паломницького туру

Загальний збір паломників у місті Львів, біля  першої зупинки-стації найдовшої у світі (протяжністю біля 300 км.) місійної Хресної дороги Джублика  на "Високому замку"починаючи із 9-30 до 10-00.

    Туристи - паломники, які збираються за кілька днів до туру і ночують у Львові в хостелах чи гтелях (варіанти пропозиції у таблиці), збираються із керівником (духівником) туру о 20-00  на центральній площі м. Львова (стометрівка) біля місійного Джублицького Хреста для проведення організаційних розмов.
    Туристів, які прибувають  вранці  у день туру потягом на привокзальній площі  зустрічає авто лайнер класу ЛЮКС MAN LOH07(50 місць) обладнаний індивідуальними слухавками із трансляцією екскурсійної програми по маршруту  о 9-00  на Привозкзальномій двірцевій площі (сквері) . 9-30 Переїзд до першої стації - місця збору учасників туру.

10-00  складення зведеного списку прощі паломників та читачів сайту "Остання дорога Христа" для спільного жертвування цього паломництва на їх прохання.
11-00  початок Хресної дороги.  Проповідь духівника, який супроводить дорогу, спільна молитва-намір.  Молитва та благословіння у Печерному храмі.  Рух у напрямку Закарпаття по маршруту Джужблицької Хресної дороги.

     По дорозі  зупинки на кожній із 14 стацій із проведенням відповідних роздумів та молитовних пожертв на прохання паломників чи меценатів.  (10-15 хв.) 


     Під час переїздів між стаціями,  кожен паломник матиме можливість через індивідуальні слухавки прослуховувати звуковий монтаж найкращих сценаріїв хресних доріг, що буде допомагати зрозуміти значення у нашому житті останньої хресної дороги Ісуса, його неоціненну жертву заради нашого із Вами спасіння. 


  Надалі тут буде висвітлено рекомендований часовий регламент туру, який "викристалізується" на основі перших проходжень.

На кінцевій, п'ятнадцятій стації, встановленій на місці появи Пресвятої родини у Джублику, буде відслужено спільну Службу Божу, сповідь, яку також проводитимуть присутні на турі духівники під час проходження Хресної дороги. На завершення  відбудеться Тайна Святого Причастя.

Відтак паломники, які повертатимуться до Львова переїдуть на місце їх розселення для відпочинку у готелях, приватних хостелах  поблизу санаторію "Квітка полонини" на свалявщині, чи єпархіальному будинку католицької церкви біля санаторію "Синяк".
Див. таблицю поселення нижче по тексту.
  Вартість розселення враховано у вартості туру.

    Наступного дня, опісля сніданку, вартість якого також включено - буде запропоновано авто екскурсійна програма по санаторно-курортній Свалявщині та Мукачівщині.
(Санаторій "Квітка полонини", "Поляна", "Сонячне Закарпаття", "Сонячна долина", сан. "Карпати" та "Синяк"),  під час якої проводитиметься дегустація мінеральних вод у джерелах та на заводі розливу відомих брендів мін. води: "Поляна квасова", "Лужанська", "Поляна купіль". 
   За бажанням групи, може відбутися також екскурсія по замку "Святого Миколая" у Чинадієво,  та у храм, де розміщено  дерево із  нерукотворним хрестом що неподалік від замку.   

У турі можливі зміни, тому слідкуйте за повідомленнями.

Заклади у яких надаватиметься поселення для учасників туристично-паломницького туру
"Остання дорога Ісуса"

згодом буде добавлено інші заклади, які погодяться на прийом паломників у разі такої необхідності.

картинкаНазва закладу, 
середня вартість путівки
відстань
до  санаторію
наявність місць
Клуб Племконецентру  Приватний готель"КЛУБ ПЛЕМКОНЕЦЕНТР"
від 120 грн без харчування
санаторій "Квітка полонини"
с. Солочин (1 км.)
 
Замовлення місць для поселення:
курорт "Квітка полонини", копрус "Клуб ПлемКонеЦентру"
Інструкція користування ел книгою подано нижче
Тут є можливість вибирати та порівнювати одночасно у всіх закладах району, які відкрили доступ  на час туру до своїх власних Електронних книг поселення,  та замовляти для броні конкретні номери у реальному часі.
Процедура оформлення займає не більше однієї хвилини.
Якщо маєте у цьому труднощі, або незрозуміли як це зробити, зателефонуйте до диспетчера 050 540 20 47(цілодобово)

ВАРТІСТЬ туристично-паломницького туру "Остання дорога Ісуса"

- середня вартість проживання (незалежно від класу номера)  100 грн.
- сніданок 30 грн..

- трансферу 600 +140 км.  250 грн.
              (Тернопіль-Львів-Джублик- Свалява-Львів-Тернопіль)


пожертви на тур:

- компанія  SICHER -ДКЗ  - 100 грн. на особу
- готель "Клуб ПлемКонеЦентр"  - 30 грн. на особу


Всього станом на 1 листопада вартість туру складатиме:   380 - 130 = 250 грн

Загальна вартість туру може зменшуватися по мірі долучення до нього меценатів та жертводавців.

Жертвується  будь-яка сума на одну особу. Тобто загальна сума залежатиме від кількості учасників даного туру.
Відповідно на таку суму буде зменшуватися вартість туру для кожного паломника.
Ваш намір долучитися до цього можете засвідчити по телефону диспетчера: 050-540-20-47

Тут і надалі на кожному турі, який проводитиметься регулярно  кожного 25-26 числа місяця (див по календарю паломника), можете складати особисті прохання на прощу паломників за Ваших близьких та рідних.
Форма викладення - довільна.
Всі прохання будуть записані у звуковому файлі і будуть озвучуватися разом із молитвами під час зупинок-стацій та дорогою між ними. Молитву на Ваші прохання продовжуватимуть священнослужителі  та монахи різних церков, монастирів і храмів, які будуть на шляху проходження Хресної дороги  та тих, вірники яких приймали на ній участь. Ці ж записи будуть прикріплені окремим звуковим файлом до конкретного туру разом із звуковим записом проповідей, виголошених перед паломниками священнослужителями, які будуть їх супроводжувати дорогу та Вашими світлинами.

Будемо щиро вдячні також за будь-які поради та побажання що до проведення подібних паломницьких турів.

Замовлення посадочних місць на тур в автобусі MAN LOH07    50 місць
Дорогий паломнику!

Подібний туристично-паломницький тур проводиться вперше. Ми проходитимемо разом із Вами найдовшу у світі  місійну  
Хресну дорогу  (близько 300 км.)  Наперед просимо вибачити нас за можливі неточності у часі, деякі незручності у дорозі чи на місцях, а також за погодні умови.  На наших з Вами помилках будемо вчитися, враховувати неточності і виправляти у майбутньому.  Але наперед вдячні всім тим, хто ці незручності готовий жертвувати разом із нами заради страждань Христа на Його Останній дорозі на Голгофу за наші із вами, земні гріхи.
То ж хай береже нас Господь!
З повагою Степан Жук.