КАЛЕНДАР ХРИСТИЯН

ДО НАСТУПНОГО ТУРУ:


Пошук

Наше опитування

Які сценарії "Хресної дороги" припали Вам до душі

Нас підтримують на

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Вівторок, 21.05.2024, 16:03
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Із нами були разів

Остання Хресна дорога Ісуса (місійна Хресна дорога Львів-Джублик)


    Цим повідомленням сповіщаємо Вас, дорогий читачу, про початок нашої спільної роботи над новим проектом від "ДКЗ" під назвою: "Останньою дорогою Христа", який розгортатиметься на найдовшій по відстані у світі (понад 300км.): Хресній Дорозі Джублицьких хрестів, установлених на проміжку від Львівського Високого замку до урочища Джублик - місце об'яви Пресвятої Родини, а також  у м. Києві, м. Львові  та Донецьку, де також встановлено Джублицькі хрести із метою об'єднання всіх Християн, як це просила Діва Марія у Джублику.
 
Роботи над цим проектом нещодавно розпочато, тому просимо терпіння та сподіваємося на Вашу підтримку.

А для початку пропонуємо послухати думку із цього приводу брата Теодора.

 
Інші думки з цього приводу будемо розміщувати тут по мірі їх надходження.
 
  Тексти, картинки та фото багатьох композиційних та художніх варіантів стацій Хресної дороги Ісуса запрошуємо переглянути на сторінках сайту у відповідній рубриці

Згідно нашого задуму, на місцях розміщення кожної із стацій (зупинок) маємо намір спільно із Вами створити невеликі скульптурні комлплекси - інсценуації страстей Ісуса.  Важливо щоб кожен із них був установлений митцями та із допомогою доброчинців  різних областей України.

Перший паломницький тур "Останньою дорогою Ісуса" або Хресною дорогою відбудеться у п'ятницю 25 березня 2011 р. Цей день і буде днем започаткування регулярних паломницьких турів по найдовшій місійній Хресній Дорозі.  (детальніше про це >>>)  Відтак, із Божою та Вашою допомогою, подібні Хресні ходи будуть повторюватися кожної п'ятниці - суботи,  а також кожного 25-26 числа місяця протягом року.

Отже, щиро запрошуємо людей доброї волі, які готові взяти на себе посильну духовну, моральну фінансову та організаційну допомогу у цій доброчинній справі, долучитися до цього проекту.
   Будемо вдячні також всім тим, хто повідомить про цей задум митців, архітекторів та своїх духівників, щоб відгукнулися до нас по телефону (тел. )050 540-20-47 Степан), або тут же ж, в обговоренні
цієї теми.