КАЛЕНДАР ХРИСТИЯН

ДО НАСТУПНОГО ТУРУ:


Пошук

Наше опитування

Чи вартує цей сайт Вашої допомоги

Нас підтримують на

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Вівторок, 19.03.2024, 13:52
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Із нами були разів

Врятувати життя... ненародженої дитини

Аборт…

Виникають відразу асоціації: мука, смерть, вбивство. Але кого... маленького Божого сотворіння, якому потрібні тільки любов та дозвіл на життя.

На сьогодні є дуже багато різних статей у пресі, інтернеті, передач на телебаченні, відеокліпів про аборти. В інтернеті навіть можна знайти короткий фільм про те, як роблять аборт і про поведінку дитини під час аборту. Лікарі кажуть: "згусток крові”, але ж який це згусток, як це жива людина, яка рятується в утробі здавалося б найдорожчої особи – матері від страшної руки ката, який хоче забрати в неї життя.

Це страшний гріх – вбивство. Загублений спокій, відчуття вини, різноманітні хвороби, матеріальні труднощі, безпліддя, розпад сім’ї - це одні із наслідків аборту. На жаль, про це не говорять у школі, ніколи не зачіпають цієї теми в родині, а тим паче ніколи не розповідають лікарі і не відраджують робити аборт. Ми самі нищимо своє життя. А потім запитуємо: "Чому, о Господи? За що мені цей хрест?”

Можливо, якби не була вбита в утробі матері та чи інша дитина, у нас би сьогодні були ліки від раку, СНІДу, інших хворіб. Можливо, Ти, мамо, не була би сьогодні такою самотньою і всіма забутою, а доживала свої дні біля сина чи доньки, тішилась би щебетом внуків...

Чи можемо ми зарадити тому, щоб у цілому світі, не дивлячись на те, що аборт дозволений майже у всіх країнах, було менше гріха дітовбивства? Так, можемо. І не тільки можемо, ми просто зобов’язані це робити. Для порятунку бідних маленьких діточок ми повинні прийняти присягу духовного всиновлення і протягом дев’яти місяців просити у Всевишнього, щоби він зберіг життя свого сотворіння. Щоб захистив батьків від намов злого духа про вбивство своєї кровинки.

Церемонія урочистої присяги завжди відбувається на Марійські свята. Мати Божа подає нам великий приклад свого життя, як вона рятувала маленького Ісусика, втікаючи до іншої держави від лютого Ірода, який хотів Його знищити. То ж берімо приклад з Марії, просімо Її про допомогу у витриванні в нашій постанові і рятуймо життя ненародженим дітям.

Церемонія урочистої присяги духовного всиновлення

Духовне усиновлення – це молитва за дитину, якій загрожує смерть у лоні матері. Молитва триває дев’ять місяців і полягає у щоденному промовлянні однієї таємниці cв. Вервиці ("Отче наш...”, десять "Богородице Діво...” та "Слава Отцю...”), а також спеціальної молитви за дитину та її батьків. Можна також ще додати добровільну постанову. Наприклад, частіше сповідатись і приймати Св. Причастя, постити на хлібі і воді в середу і п’ятницю, допомагати нужденним.

Миряни, богопосвячені особи, чоловіки, жінки будь-якого віку, а навіть діти (вони повинні провадити цю молитву під опікою батьків), перед тим, як долучитися до молитви за ненароджених, складають урочисті обітниці духовного всиновлення. Звичайно, це роблять в день Богородичного свята, наприклад, Благовіщення, Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, Різдва Матері Божої та ін.

Після Св. Літургії:

Священик: Начало обичноє.

Священик: Господу помолімся.

Вірні: Господи, помилуй.

Священик читає молитву:

Покірно просимо Бога Отця, щоб наші брати і сестри могли виконати свої зобов’язання і таким чином стати на захист життя зачатих. Ще ненароджених дітей. Просимо Святого Духа про дар витримки для тих, хто складатиме присягу.

Пісня: "Царю Небесний...”

Священик виголошує духовну науку, потім звертається до тих, які складатимуть присягу:

Дорогі брати і сестри! Ви стаєте на захист людського життя, що лише пробуджується. Особливою молитвою ви допоможите Церкві в боротьбі з сатаною, що намовляє вбити зачату дитину. Нехай кожен із вас, слухаючи Святого Духа, Який надихнув вас зробити цей духовний дар, захищає одну "свою” дитину; нехай затуляє її від рук убивць; нехай над кожною вашою всиновленою дитиною буде ваша молитва. Св. Причастя, піст і пожертвування, щоб ви в цьому знаходили радість і силу і щодня складали через Ісуса Христа духовний дар – Духовне усиновлення.

Вірні запалюють свічки, а священник благословляє:

Прийміть світло Христа. Нехай світло Христа, Який воскрес у славі, розсіє темраву наших сердець і думок. Прославляю Тебе, Отче, Господи неба і землі, що приховав ці речі від мудрих, а відкрив немовлятам. Так, Отче, оскільки такою була воля Твоя.

Починається складання присяги Духовного всиновлення зачатої дитини. Священик читає присягу, яку кандидати голосно повторюють:

Пресвята Діво, Богородице Маріє, всі Ангели і Святі! Ведений прагненням допомагати захищати ненароджених, вирішую і присягаю, що від... (вказати число) в урочистість (вказати) беру в Духовне усиновлення одну дитину, ім’я, якої лише одному Богу відоме, щоб упродовж дев’яти місяців щодня молитися за врятування її життя та про праведне життя після народження. Цими молитвами будуть:

  • одна таємниця Св. Вервиці,
  • мої додаткові постанови,
  • молитва, яку сьогодні вперше прочитаю:

    Господи Ісусе Христе, за заступництвом Твоєї Матері Марії, яка породила Тебе з любов’ю, та за посередництвом Святого Йосифа, який опікувався Тобою після народження, – прошу Тебе в намірі цієї ненародженої дитини, яку я духовно всиновив (всиновила) і якій загрожує небезпека вбивства. Прошу, дай батькам любов і відвагу, щоб вони залишили своїй дитині життя, яке Ти сам їй дав. Амінь.

Священик: Господу помолімся.

Вірні: Господи, помилуй.

Священик: Боже, Джерело життя і доброти, Ти послав Свого Сина, Слово Життя, вислухай наші прохання, а тих, які склали сьогодні присягу, благослови і допоможи ласкою Своєю виконати те, що обіцяли.

Додано: 25 вересня 2008 року Божого.